"Kur nyjet nuk na lejojnë të jetojmë plotësisht, duhet të shpresojmë në një mrekulli!" - një intervistë me njeriun që arriti një mrekulli!

Komente 33

Sot i ftuari ynë ështëi doktori legjendar dhe novator nga Tiranë, Antonio Reyes.

Përshëndetje, Dr. Reyes Na tregoni më shumë për veten tuaj.

Unë kam lindur dhe jam rritur në Tiranë. U diplomova në Universitetin e Mjekësisë në 1975. Në universitet takova edhe gruan time të ardhshme Maria. Deri në vitin 2009 kam punuar në specialitetin tim - ortopedik.

- Interesante. Çfarë ndodhi në 2009 dhe pse vendosët të lini punën tuaj si ortoped?

Në vitin 2007, Maria u diagnostikua me artrozë të nyjeve të gjurit. Vlen të përmendet se kjo ishte një pikë kthese në jetën tonë, edhe pse atëherë na dukej se ishte një ndeshkim i patolerueshëm. Për 2 vjet kemi provuar gjithçka: fizioterapi, duke shmangur tendosjen fizike, komplekset e vitaminave (kondroitin, glukozaminë, MSM, etj.), xhelers, vajra. Gjithçka ishte e kotë. Asgjë nuk e ndihmoi dhe ne ishim të shkatërruar. Nuk mund ta besoja se me arsimimin tim mjekësor nuk mund të bëja asgjë për të ndihmuar gruan time. Atëherë u zhgënjeva plotësisht me ilaçet tona: A nuk ka vërtet mënyrë për t'i dhënë një të dashuri një jetë të lumtur dhe të gjatë? Dhe keshtu fillova kërkimet e mia.

- Çfarë lloj kërkimi, në veçanti?

Kur e kuptoni që gruaja juaj mund të ndalojë së ecuri për disa vjet, ju jeni gati për gjithçka. Unë fillova kërkimet e mia. Kam studiuar të gjitha materialet që lidhen me sëmundjet e kyçeve, direkte ose indirekt. Fiziologji, simptoma psikosomatike, biokimi: Kam studiuar gjithçka. Kam shpenzuar pothuajse të gjitha paratë e mia në mënyrë që të mësoj nga përvoja e specialistëve më të mirë aziatikë që sigurisht e kuptojnë më mirë problemin e nyjeve të sëmura.

Në dhjetor të vitit , unë isha në gjendje të grumbulloja të gjitha njohuritë që kisha grumbulluar deri më tani dhe kuptova që nëse përzierni disa përbërës, mund të merrni një ilaç që do t'ju lehtësojë nga dhimbjet e kyçeve. Por u surprizova. Askush në vend nuk mi shiste përbërësit që më duheshin. Kam marrë hua një shumë të madhe dhe kam porositur përbërësit nga e gjithë bota. Një muaj më vonë arritën përbërësit, por pata një surprizë tjetër: askush nuk donte të prodhonte produktin që më duhej. Për fat të mirë, miqtë e universitetit më ndihmuan. Pas 3 javësh mora formulën dhe Maria e provoi.

Zoti i Plotfuqishëm! Lumturia ime nuk kishte kufij!

- Çfarë? Cfare ndodhi?

Maria po transformohej çdo ditë që kalonte. Pas 7 ditësh trajtimi, ajo shkoi me lehtësi në dyqan, bleu ushqim dhe buzëqeshja që më kishte munguar aq shumë i ndriçoi në fund fytyrën. Pas dy javësh të tjera, artriti u zhduk plotësisht! Nuk u besoja syve, por diagnoza tregoi se ajo ishte plotësisht e shëndetshme.. Isha duke bërë shaka. Ishte një fitore e vërtetë!

- Eshtë diçka për të cilën pa dyshim ëndërrojnë kaq shumë në vendin tonë! Por ju nuk u ndalet aty, apo jo?

Epo, në fillim thjesht shijonim jetën dhe vlerësonim çdo moment, dhe gjatë kësaj kohe unë dhe Maria u beme edhe me një vajzë të bukur. Këtu jemi vite më vonë me dy vajzat tona.

- Duket shumë inkurajuese. Na tregoni më shumë rreth Artroflex..

Unë dhe gruaja ime bëmë diçka të pabesueshme për njerëzit. Unë krijova formulën me shumë përbërës natyralë të dobishëm dhe Maria u mor me gjithë pjesën tjetër, shpërndarjen dhe etj.

Falë formulës së saj unike, pilulat Artroflex mund të trajtojnë të gjitha sëmundjet e nyjeve:

- Artritin

- Artrozen

- Koksartroza

- Osteoartritin

- Osteokondriozen

- Osteokondriozen

- Osteoporozen

- Demtimet e meniskut

- Gonartrozen

- Kjo është e mahnitshme! Ju jeni një novator i vërtetë. Si e keni bërë kete?

Ju harroni se prapa eshte nje numer vitesh pune rraskapitese. Vitin tjetër do të kemi një përvjetor që kur kemi filluar pilulat. Gjatë kesaj kohe, 17,934 njerëz filluan të jetojnë plotësisht, duke harruar përgjithmonë dhimbjen në nyje.

E dini, unë dhe Maria nuk i kemi vendosur vetes qëllimin për të fituar para. Ne jemi për një komb të shëndetshëm! Meqe ra fjala, çdo muaj ne organizojmë lotarinë tonë, duke ofruar çmime të vlefshme për njerëzit që përdorin produktet tona:

- Ku mund të porositet Artroflex?

Për fat të keq, në barnatore nuk është akoma në dispozicion. Ata janë akoma duke shitur produktet e tyre joefektive, të cilat në rastin më të mirë nuk bejne efekt, për të mos përmendur ato që shkaktojnë efekte anësore në vend që të ndihmojnë.
Ne kemi një faqe zyrtare, ku mund të porosisni Artroflex origjinale.

- Çfarë dëshironi të bëjnë lexuesit tanë?

Kohët e fundit kemi vendosur të ulim çmimin e Artroflex . Tani të gjithë mund të përfitojnë nga ky propozim. Qe të gjithë kemi pasur një vit të vështirë ekonomikisht dhe ne duam të ndihmojmë njerëzit.
Ji i shendetdhem! Kjo është më e mira që mund të kesh në jetë. Paraja nuk do t'ju sjellë lumturi.

- Paci fat, miq!

KUJDES! Artroflex përfundon shpejt!
Numri i paketave të disponueshme po bie me shpejtësi!

Shumë të disponueshme me zbritje:

19 copë.

Ju lutemi vini re se kostoja totale e Artroflex është 9000 lekë. Por ju keni mundësinë ta blini me zbritje!
Shtypni butonin SPIN.

KUJDES!
Provo fatin tënd! Rrotulloni rrotullën! Shikoni nëse do të merrni një zbritje për produktin tonë, ose do të jeni në gjendje ta fitoni atë plotësisht me një zbritje prej 50%!

SPIN

Formulari zyrtar i aplikimit

№29982 nga 30000 që nga
Artroflex mund ta merrni me çmim të reduktuar prej 4500 ALL
Përpara se të blini Artroflex me zbritje, shkruani emrin dhe numrin tuaj të telefonit në fushat më poshtë dhe klikoni në butonin "POROSIT TANI"
Aplikacionet po i afrohen fundit 10:00
* Të dhënat tuaja personale i dërgohen direkt prodhuesit. Vetëm ai ka qasje në to.
Urime!

Ju do të mund të porosisni produktin me 50% zbritje


Komente:

Mary

Unë jam shumë mirënjohëse për trajtimin tuaj, Dr. Reyes. Kam kohë që kërkoj diçka të tillë. E porosita falas dhe e pres dërgesën! Faleminderit!

Rinaldi

Kam vuajtur nga artrozë. Pas kohesh vuajtje me ne fund mori fund ... pas një kursi trajtimi çdo problem u zhduk! Faleminderit!

Tereza

Unë e mbështes këtë! Barna shumë efektive për problemet e kyçeve! Bërrylat dhe gjunjët nuk më dhembin më.

Denisi

Doktor te falenderojme për këtë punë! Jo vetëm që shpëtove gruan tënde, por edhe shumë njerëz te tjere. Kohët e fundit provova Artroflex në shtyllën kurrizore, kam osteokondrozë dhe ndihem shumë më mirë tashmë. Unë mendoj se gjithçka do të jetë mirë në të ardhmen!

Dr. Reyes

Denis, mos u shqetëso dhe vazhdo të përdorësh Artroflex. Gjëja kryesore është të ndiqni udhëzimet për përdorim.

Rifati

Njerëz, ndihme! Unë tashmëam i lodhur nga dhimbja e shpinës. Sikletet dhe dhimbja kanë shkatërruar paqen time. Nuk di çfarë të bëj më. Unë pi njëqind gjëra të ndryshme, por asgje s'më ndihmon: ((

Eduardi

Vella, porosit Artroflex, nuk do të pendohesh. Kam pasur probleme me kyçet, në një masë të tillë që nuk mund të ecja. Falënderoj mamanë time që zbuloi këto pilula dhe më bëri t’i përdor ato. I bleva rastesisht gjysmë viti më parë, pa zbritje (megjithëse mendoj se çmimi nuk është aq i lartë gjithsesi). Por tani nuk kam ndonjë problem me kyçet dhe po lëviz mirë. Më beso, porosit atë dhe gjithçka do të kaloje, do ta shohësh, veçanërisht pasi tani është falas. Ju nuk humbni asgjë

Elvira

Si mund te porosis Artroflex?

Marieli

Elvisa ketu ke linkun e faqes zyrtare, por te rekomandoj te nxirosh nese deshiron ta porosisesh me 50% zbritje.

Elvisa

Mariel po, falemindeit, e porosita tashme, por sa kohe duhet qe te vije porosia?

Marieli

Rreht 3 dite Elvisa))

Joana

E kam porositur per time moter dy muaj me pare. Ajo vuante nga artriti prej kohesh. Nese doni ta dini ajo me ka falenderuar me pas qe mora rrezikun dhe e porosita Artroflex.

Emiljani

Joana, vertete kaq efektive eshte? Me siguri ja vlen keshtue qe do e porosis. Asgje skushton ne fund te fundit.

Ardian

Unë gjithashtu kam dëgjuar për këtë produkt diku. Mendoj se një nga të njohurit e mi e ka porositur. Unë vetë kam një problem në këmbë pas një dëmtimi, dhimbja është e fortë, mjekët kanë hequr dorë, ata nuk mund të më ndihmojnë ... tani, pasi lexova artikullin, vendosa të porosis edhe une Artroflex. Do e porosis dhe do ta provoj.

Altini

Shoh që s'kam vetem une probleme të tilla por falënderoj Zotin që një muaj më parë mora vesh per Artroflex, më shpëtoi nga osteokondroza pasi dhjetëra produkte te tjera nuk e bënin dot

KONTROLLONI CMIMET